Free and Full Templates

Yeşil Bisiklet... Çevreni Koru... Bisiklet Kullan...

A+ A A-

Yeşil Bisiklet Facebook

Hakkımızda

Sevmek Yetmez, Buyrun Yaşamaya !


YB210Kuruluş:
Ocak 1993

Kuruluş Amacı: Bisikletin ülkemizde bir yaşam kültürü olarak benimsenmesini sağlamak ve bisiklet satışından servisine, bisiklet danışmanlığından bisiklet gezilerine kadar bu konuda en iyi hizmeti verebilmek. Yeşil Bisiklet bu misyonunu 20 yıldır en iyi şekilde sürdürmektedir.

Bisikletin "yeşil" bir araç, doğaya en yakın, insanla en fazla bütünleşen araç olduğu düşüncesinden yola çıkarak bugüne dek çok sayıda çevre etkinliğine destek verdik.

"Keşfetmenin, özgürlüğü yaşamanın en güzel yolu" diyerek başladık söze, "sportif yanının çok ötesinde farklı bir bakış açısı, bir anlayıştır bisiklet ; kısaca bir yaşam biçimidir" diyerek devam ettik yolumuza..

İznik , Saros, Gökova, Kapıdağ, Kaçkar, Polonezköy... hiç durmadan gezdik, gezdirdik..

Aradık, taradık bisiklet konusunda hiçbir bilgiye rastlamadık. "Biz yalnızca yayıncılığını üstleniyoruz" diyerek bisiklet ve doğa tutkunu, çevreye karşı duyarlı herkesin, hepimizin dergisi Yeşil Bisiklet Dergisi'ni çıkarttık. Bilgi ve deneyimi dostlarımızla paylaştık.

Yeşil Bisikleti diğerlerinden farklı ve renkli kılan, en önemli özellik, her markanın satılması, her tür bisikletin servisinin verilmesidir. Her bisikletli güvenle gelir memnunlukla ayrılır çünkü burada bilgi ve deneyim ön plandadır. Bisiklet satışlarındaki titizlik, herkesin ihtiyacına ve kullanım amacına göre farklı türde ve markada bisiklet önerilmesi, satış sonrası verilen servis, insanların yıllardır Yeşil Bisiklet'i tercih etmelerindeki en önemli etkendir.

ŞUBELERİMİZ

KALAMIŞ

 kalamis

 

 

YEŞİL BİSİKLET GÖKTÜRK

 

 

 

 

Yeşil Bisiklet Tüm hakları saklıdır

Online bookamker bet365 παιχνίδια good bonus.

bet365 Bonus